Virax Français Virax English Virax Italiano Virax Español Virax Nederlands Virax Polski Virax Português Virax Czech Republic Virax Grec Virax Russe Virax Deutsch

2503 : Giętarka kuszowa


2503 : Giętarka kuszowa

Szybko i bez wysiłku: optymalny stosunek siła/liczba ruchów. Duża siła: giętarka przeznaczona do gięcia rur ze stali nierdzewnej o średnicach do 15 mm. Solidność: dzięki zoptymalizowanym materiałom wysokiej jakości.

4
1626 : Maszyna do żłobkowania GR2-12


1626 : Maszyna do żłobkowania GR2-12

Żłobkowanie rur o średnicy do 12" z precyzyjną regulacją głębokości.Siłownik hydrauliczny umożliwiający szybkie wykonywanie żłobków.Mocny i cichy silnik na solidnej ramie.

3
0170: Odwracalny klucz szczękowy


0170: Odwracalny klucz szczękowy

Odwracalne szczęki: 1 strona do rur, 1 strona do nakrętek. Szerokie rozwarcie: szczęka rozwiera się szerzej niż w przypadku kluczy o podobnej długości. Do trudno dostępnych przestrzeni: zmniejszona grubość końcówek szczęk i ruchoma wystająca szczęka w pozycji otwartej.  

2
2940 : Kamera cyfrowa kolorowa i lokalizator Visioval® VX


2940 : Kamera cyfrowa kolorowa i lokalizator Visioval® VX

Głowice kamery z nadajnikiem umożliwiającym lokalizację. Przewód 30 m z licznikiem metrycznym na ekranie.   Głowice kamery odłączane i wymienne (wersja Switch).

1
Download PDF
Kontynuując swoją wizytę w tym miejscu, należy dopuścić stosowanie ciasteczek do dostarczania treści i usług dostosowanych do Twoich zainteresowań. Dowiedz się więcej i zarządzać ustawieniami.