Virax Français Virax English Virax Italiano Virax Español Virax Nederlands Virax Polski Virax Português Virax Czech Republic Virax Grec Virax Russe Virax Deutsch

2534: Szczypce do roztłaczania Quick & Easy AUTOROTATION


2534: Szczypce do roztłaczania Quick & Easy AUTOROTATION

Prostota i szybkość obsługi dzięki automatycznym obrotom głowicy. Lepszy dostęp w ciasnych przestrzeniach, kiedy nie ma miejsca na obracanie szczypiec. Zmniejszony wysiłek dzięki długim i sztywnym ramionom do manewrowania z kutego aluminium.

4
0112: Szczypce nastawne/klucz


0112: Szczypce nastawne/klucz

Oszczędność miejsca i kosztów: zastępuje cały zestaw kluczy płaskich do 45 mm. Odpowiednie do prac hydraulicznych: gładkie i równoległe szczęki zapewniają minimalny luz zaciskowy i maksymalne trzymanie. Wszechstronne zastosowanie: dokręcanie i poluzowywanie każdego rodzaju śrub i nakrętek, przytrzymywanie, zginanie, ściskanie, kształtowanie itp.

3
0170: Klucz nastawny bardzo lekki z cienkimi szczękami


0170: Klucz nastawny bardzo lekki z cienkimi szczękami

Bardzo lekki: 30% zmniejszenia masy w porównaniu z klasycznym kluczem nastawnym.   Szerokie rozwarcie: szczęka rozwiera się szerzej niż w przypadku kluczy o podobnej długości.

2
2942: Mikrokamera Visioval® 5 w 1


2942: Mikrokamera Visioval® 5 w 1

Narzędzie typu 5 w 1: kamera inspekcyjna, dalmierz laserowy, termometr na podczerwień, latarka kieszonkowa, wskaźnik laserowy. Łatwe odczytywanie informacji na dużym 4,3-calowym kolorowym wyświetlaczu. Możliwość inspekcji pod wodą i w kanalizacji dzięki wodoszczelnej głowicy kamery (IP67).

1
Download PDF
Kontynuując swoją wizytę w tym miejscu, należy dopuścić stosowanie ciasteczek do dostarczania treści i usług dostosowanych do Twoich zainteresowań. Dowiedz się więcej i zarządzać ustawieniami.