Virax Français Virax English Virax Italiano Virax Español Virax Nederlands Virax Polski Virax Português Virax Czech Republic Virax Grec Virax Russe Virax Deutsch

2941 : Moduł termiczny dla kamery Mini Visioval®

Umożliwia wizualizację nieprawidłowości termicznych w obiegach grzewczych.
Wykrywanie temperatury w zakresie -20°C - 220°C.
Intuicyjna obsługa dzięki ekranowi dotykowemu kamery Mini Visioval®.

Umożliwia prostą i szybką diagnostykę wycieku, niedrożności lub uszkodzenia grzejnika/ogrzewania podłogowego, nieprawidłową izolację lub nieprawidłowy obieg czynnika, poprzez pomiar różnicy temperatur.
Łatwa i intuicyjna termografia dzięki możliwości ustawiania parametrów bezpośrednio na dużym ekranie 3,5" kamery Mini Visioval®: automatyczna wizualizacja punktów ciepłych i zimnych strefy oraz wyświetlanie temperatury w określonym miejscu.
Zakres mierzonych temperatur od -20°C do 220°C z możliwością wyboru kontrastu kolorów. Liczne regulacje na ekranie dotykowym. Emisyjność regulowana w zależności od materiału.
Obrazy o wysokiej rozdzielczości z zapisem zdjęć 720 x 480 (jpeg) / wideo 640 x 480 (avi).
Przesyłanie do smartfona (iOS) lub tabletu za pośrednictwem aplikacji Mini Visioval® (z funkcją synchronizacji) w celu późniejszego dodania uwag do obrazu. Możliwość wysyłania przez e-mail lub SMS.
Działa wyłącznie z kamerą Mini Visioval® (nr kat. 294110).
Dostarczany w plastikowej walizce zabezpieczonej przed uderzeniami.

 

Video Virax

Oznaczenie kg
Moduł termiczny dla kamery Mini Visioval® 1,000
Zestaw kamera Mini Visioval® + moduł termiczny 4,000
Kompletny zestaw Mini Visioval + kabel 16 m + lokalizator + moduł termiczny 17,500
REF
294140
294145
294150
Kontynuując swoją wizytę w tym miejscu, należy dopuścić stosowanie ciasteczek do dostarczania treści i usług dostosowanych do Twoich zainteresowań. Dowiedz się więcej i zarządzać ustawieniami.