Virax Français Virax English Virax Italiano Virax Español Virax Nederlands Virax Polski Virax Português Virax Czech Republic Virax Grec Virax Russe Virax Deutsch

0112: Szczypce nastawne/klucz 10'' - 250mm

Oszczędność miejsca i kosztów: zastępuje cały zestaw kluczy płaskich do 45 mm.

Odpowiednie do prac hydraulicznych: gładkie i równoległe szczęki zapewniają minimalny luz zaciskowy i maksymalne trzymanie.

Wszechstronne zastosowanie: dokręcanie i poluzowywanie każdego rodzaju śrub i nakrętek, przytrzymywanie, zginanie, ściskanie, kształtowanie itp.

Narzędzie do wkręcania i zaciskania z szybką regulacją i płaskimi szczękami to doskonałe połączenie żabki i klucza nastawnego.

Idealnie równoległe, gładkie szczęki pozwalają na maksymalne dokręcenie bez luzu, aby nie uszkodzić miękkiego materiału nakrętek (mosiądz, plastik) i zachować delikatne oraz chromowane powłoki.

Wszechstronne dokręcanie do wielu zastosowań w hydraulice, konserwacji, mechanice, przemyśle, w dokręcaniu/odkręcaniu wszystkich rodzajów śrub i nakrętek, w trzymaniu, zginaniu, ściskaniu, kształtowaniu itp.

 

Natychmiastowe otwieranie przyciskiem z bezpiecznym blokowaniem pozycji regulacji za pomocą poczwórnej zębatki.

Oszczędność czasu podczas wkręcania/odkręcania na zasadzie użycia identycznej jak w przypadku grzechotki.

Podziałka z kursorem położenia do szybkiej, wstępnej regulacji ustawienia oraz zastosowaniem identycznym jak w przypadku suwmiarki w celu precyzyjnego pomiaru do 40 mm.

Rączki z antypoślizgową powłoką dla lepszego trzymania.

Komfort użytkowania dzięki niewielkiej wadze zaledwie 510 gramów oraz wysokiemu przełożeniu zapewniającemu mocne przenoszenie siły.

Szczypce nastawne/klucz kute na gorąco ze stali chromowo-wanadowej, co pozwala otrzymać bardzo wytrzymałe narzędzie o wysokiej jakości.

A mm L mm P mm E mm E1 mm Rękojeści w osłonach kg
45 268 35 8 14 oui 0,495
REF
011210
Kontynuując swoją wizytę w tym miejscu, należy dopuścić stosowanie ciasteczek do dostarczania treści i usług dostosowanych do Twoich zainteresowań. Dowiedz się więcej i zarządzać ustawieniami.