Virax Français Virax English Virax Italiano Virax Español Virax Nederlands Virax Polski Virax Português Virax Czech Republic Virax Grec Virax Russe Virax Deutsch

2941 : Termokamera Mini Visioval ®

Umožňuje zobrazit tepelné anomálie v topných okruzích.
Detekce teploty mezi -20 °C a 220 °C.
Intuitivní používání díky dotykovému displeji kamery Mini Visioval®.

Umožňuje jednoduše a rychle diagnostikovat únik, zanesený nebo vadný radiátor/podlahové topení, špatnou izolaci nebo špatný oběh kapaliny měřením teplotních rozdílů.
Snadná a intuitivní termografie díky parametrům nastavitelným přímo na širokoúhlém displeji 3,5" kamery Mini Visioval®: automatická vizualizace horkých a studených mist a zobrazení teploty přesného bodu.
Rozsah měřené teploty od -20 °C do 220 °C s možností zvolit barevný kontrast. Mnoho nastavení na dotykovém displeji. Emisivita nastavitelná v závislosti na materiálu.
Obraz s vysokým rozlišením s ukládáním fotografií 720 x 480 (jpeg) / videa 640 x 480 (avi).
Přenos na smartphone (iOS) nebo tablet prostřednictvím aplikace Mini Visioval® (s funkcí sychronizace) pro následné přidání anotací k obrázku. Možné odeslání e-mailem nebo SMS.
Funguje pouze s kamerou Mini Visioval® (ref. 294110).
Dodává se v plastovém kufříku odolném proti nárazům.

Video Virax

Popis kg
Tepelný modul pro kameru Mini Visioval® 1,000
Sada kamera Mini Visioval® + tepelný modul 4,000
Kompletní sada Mini Visioval + kabel 16 m + lokalizátor + tepelný modul 17,500
obj.č.
294140
294145
294150
Pokračováním vaši návštěvu na těchto stránkách, budete souhlasit s používáním cookies k poskytování obsahu a služeb na míru vašim zájmům. Dozvědět se více a spravovat nastavení.